گروه طراحان جوزی گروه طراحان جوزی .

گروه طراحان جوزی

کابینت هایگلاس

چرا کابینت هایگلاس ؟
اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود را دارید ، این را به خاطر داشته باشید که کابینت آشپزخانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و فضای کلی آشپزخانه شما داشته باشد . در طی چند سال اخیر ، کابینت هایگلاس یا کابینت های اکریلیک با درخشش بالا به دلیل جذابیت بصری چشمگیرشان بسیار محبوب شده اند .

کابینتی که انتخاب می کنید می تواند بدون توجه به جنس کابینت ظاهری متفاوت به آشپزخانه شما ببخشد . در ادامه توضیحاتی در مورد این نوع کابینت برای شما خواهیم داد و مزایا و معایب آن را برای شما تشریح می کنیم .

برای اطلاعات بیشتر درمورد کابینت های گلاس و انواع آن به لینک آبی مراجعه کنید. 


برچسب: کابینت آشپزخانه، کابینت هایگلاس، کابینت های گلاس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۷:۲۷ توسط:ابدالی موضوع: نظرات (0)

کابینت آشپزخانه

همه ما حداقل یک بار به فکر طراحی آشپزخانه خود و پارتیشن بندی فضای آن برای نگهداری وسایل آشپزخانه افتاده ایم. همیشه به این فکر بودیم که این طراحی ها به طوری باشد که هم بیشترین فضا را در اختیار ما قرار دهد و هم زیبایی خانه و آشپزخانه ما را فراهم کند.
سلیقه هر کدام از ما برای انتخاب کابینت آشپزخانه با یکدیگر متفاوت است . بعضی از افراد ترجیح می دهند که طراحی آن به سبک مدرن و بعضی ها به سبک سنتی باشد.
در این مطلب قصد داریم شما را با جدید ترین ایده های طراحی کابینت در سال 2020 آشنا کنیم . این طرح ها مناسب همه سلیقه ها می باشد و نمای زیبایی به خانه و آشپزخانه شما می دهد ، همچنین سعی شده تا بیشترین فضا را برای راحتی شما در اختیارتان قرار دهد.
 
10 ایده خلاق و جدید طراحی کابینت برای آشپزخانه:

 


برای دیدن ادامه مطلب به سایت جوزی کابینت مراجعه کنید.

http://jouzcabinet.com/%da%a9%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%86%d8%aa-%d8%a2%d8%b4%d9%be%d8%b2%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/


برچسب: کابینت آشپزخانه، قیمت کابینت ، کمد دیواری ،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۱:۲۲ توسط:ابدالی موضوع: نظرات (0)